TESLİMAT BİLGİLERİ:

TÜRKİYE SINIRLARI DAHİLİNDE KARGO ÜCRETSİZDİR. YURTDIŞINDAN SİPARİŞ İÇİN;

Visage Online Shop International

www.visagehomestyle.com   

 

Kargonuzun dışında herhangi bir hasar, eziklik, ıslaklık gibi normal olmayan bir durum varsa; lütfen teslim almayın. Kargo bize geri dönecektir.

Kargonuzu teslim aldıktan sonra, kargo yetkilisiyle birlikte açıp kontrol edebilirsiniz. Siparişinizdeki bazı ürünlerin eksik ve/veya hasarlı olduğunu görürseniz; kargo yetkilisinden tutanak hazırlamasını talep edin.

Kargo yetkilisinin tanıklığında, ilk teslim anında hazırlanan tutanaklar eksik ve hasarın sorumlusunun ortaya çıkarılmasında çok önemlidir. Kargoyu teslim aldıktan saatler sonra yapılan eksik ve/veya hasar bildirimleri tutanak olmadığı ya da ilk teslim anında hazırlanmadığı için incelemeye bağlı olarak reddedilebilir.

Kargo teslimatında sorun yaşarsanız lütfen en kısa zamanda bize haber verin.

Size kargoyla teslim edilen siparişi herhangi bir nedenle iade edebilmeniz için; ürünün orijinal ambalajında muhafaza edilmesi, tüm aksesuar ve ambalaj malzemeleriyle eksiksiz bir şekilde, fiziksel hasar görmeden geri verilmesi gereklidir.

İade işlemlerinde, faturamızın ürünle birlikte gönderilmesi gerekir.

Seçmiş olduğunuz ürün onay e-postası geldiğinden itibaren, sadece Türkiye sınırları içinde, en geç 15 gün içinde teslim edilecektir. Teslim günü ve yaklaşık saati size bir gün önceden haber verilecektir.