Hakkımızda

​​​​​​​​​​​​​​"Hayal gücü ve yaratıcılık bilgiden daha önemlidir.Bilginin sınırları var, ama hayal gücü tüm evreni kucaklar..." 

                                            Albert Einstein.                       
                                                                  
  Izmir Alsancak'ta 1991 yılında kurulan Visage markası, Faruk ve Nesrin Piskiner'in özgün tarzı ve çalısmalarıyla Ege'yi evrensel perde ve dösemelik kumas tasarımlarıyla tanıstırdı. 2008 yılında Mimar Enis Piskiner ve kardesleri Marka Yöneticisi, tasarımcı kimligiyle Bernis Piskiner ve Endüstri Sistemleri Mühendisi, tasarımcı kimligiyle Selin Piskiner'in enerjisi ve vizyonu ile tecrübe gençlesti. Gençlerin katılımıyla birlikte ürün yelpazesi genisledi, Paket ürünler hazırlandı ve Izmir'de öncü firma olarak, ev tekstili sektöründe bir ilke imza atarak, özgün tasarımlarla marka satıslarına online satısı da ekledi. Genç nesil, 3 sene boyunca master için bulundukları Milano'dan aldıkları batılı kültürün ufuguyla ve degisik sektörlerde edinlikleri is tecrübeleri ile sirkete yeni bir bakıs açısıyla birlikte, yeni tasarımlar kazandırdılar.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Visage, birçok tanınmıs otel zincirlerine hizmet vermektedir. Ayrıca özgün daire, villa, isyeri, yat, restoran, sahne gibi çok amaçlı kullanım mekanlarını farklı bir çizgide giydirmektedir. Çok sayıda yerli ve ithal perde ve dösemelik kumaşları ile herkesin zevkine uygun konsept olusturabilmektedir. Firmamız, akıllı sistem perdeleri ve storları, jaluzi, blackout, ahsap jaluzi, özel naturel doku storları uygulamaktadır. Zengin perde aksesuar çesitleriyle, kisiye özel çizim ve tasarım çalısmaları yapılmaktadır. Ayrıca perde konseptlerini destekleyen duvar kagıdı koleksiyonu da bulunmaktadır. Son olarak da yeni eklenen tasarım abajurlar, paket pano perdeler, zengin yastık çeşidi, puf, goblen kilim ve deri yastık, runner ve halılar ile tasarım ürünlerinin yelpazesini genişletip, ev dekorasyonununa yeni bir vizyon getirmektedir.
Yaratıcılık, degisim, inovasyon, kalite ve mükemmeliyetçilik ilkelerini esas alarak belirleyici ve öncü bir moda yaratmak vizyonu ile müsteri memnuniyetini hedefleyerek 30 yıldır hizmet vermekteyiz.
 
 

FAMILY

Visage

 

 Visage Home Style / T +90 232 237 7755 - 237 2794/ F +90 232 265 1309 / info@visage.com.tr / © Her Hakkı Saklıdır